Továbbra is nehéz a Yarisról írni, mert ez tényleg egy Toyota, ami csendben teszi a dolgát. Ez utóbbi viszont márciusra kezdett megváltozni - nem, hogy teszi a dolgát - hanem egyre hangosabb lett az utángyártott klímakompresszor kuplungja felől érkező zaj.
Oldalborda említette, hogy kanyarban mintha hallana valami fémes zörgést is jobb elölről. Ezek együttes oka a bal oldali kis képen látható, konkrétan leesett a tengelykapcsolóról az a külső tárcsa, aminek nem tudom mi szerepe, de alkatrészeket menet közben elhagyni nem sok jót jelent az álmoskönyvek szerint sem.
Ideje volt tehát, hogy visszakerüljön a tavaly felújított eredeti klímakompresszor az autóba. Természetesen kicseréltük az összes O-gyűrűt - utóbbi a klímahűtő felső csatlakozásánál levő olajpára miatt mindenképp indokolt volt - és kapott egy teljes töltet klímagázt (durván 100g hiányunk volt).
Ezt követően megejtettem a szokásos tavaszi szeánszot, kicseréltem a pollen és légszűrőket, a héten pedig sikeres műszaki vizsgát tett a kisautó.
Utóbbin - bár csont nélkül átment - volt kollégám megemlítette, hogy az első lengőkarok hátsó szilentjei lassan csere érettek, erre lassan majd készüljek.
Nyár folyamán - az őszi szezonkezdés előtt - kapni fog két komplett lengőkart, stabilizátor gumikat, és négy új négyévszakos gumit az elöregedett téliek helyett.
